[vc_row][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1538079847110{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_row_inner css=”.vc_custom_1538079754399{margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column_inner][vc_column_text]

Clubgegevens

Industriepark 7
2235 Hulshout
015 22 35 50
Vind ons ook op Facebook[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Contacteer ons

[/vc_column_text][vc_column_text]

    [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

    Contactpersonen
    # Naam Contacteer mij voor: Functie E-mail
    1 Geert Claes
    • Interclub
    • Lidmaatschap
    • Zuiderkempen
    • Puntenfestival
    Voorzitter & Secretaris geert@tennisclub-sportiva.be
    2 Jurgen De Reyck
    • Lidmaatschap Jeugd
    • Kidstennis
    • Jeugd Interclub
    Jeugd Verantwoordelijke jurgen@tennisclub-sportiva.be
    3 Chris Matthijs
    • Verhuur terreinen
    • Clubtornooien
    Uitbater Cafetaria chris@tennisclub-sportiva.be
    4 Filip Vercammen
    • Lidmaatschap Squash
    • GDPR
    Squash Verantwoordelijke en Juridisch adviseur filip@tennisclub-sportiva.be
    5 Stephanie Nuyens
    • Tornooien
    • Start to Tennis
    Tornooien stephanie@tennisclub-sportiva.be
    6 Michel Beutels
    • Betalingen
    • Onderhoud terreinen
    Penningmeester en Onderhoud terreinen michel@tennisclub-sportiva.be

    [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]