Clubgegevens

Industriepark 7
2235 Hulshout
015 22 35 50
Vind ons ook op Facebook

Contacteer ons

Contactpersonen

# Naam Contacteer mij voor: Functie E-mail
1 Maarten De Ryck
  • Algemene Vragen.
  • Voorstellen om onze club te verbeteren.
Voorzitter maarten@tennisclub-sportiva.be
2 Geert Claes
  • Interclub
  • Lidmaatschap
  • Zuiderkempen
  • Puntenfestival
Secretaris geert@tennisclub-sportiva.be
3 Jurgen De Reyck
  • Lidmaatschap Jeugd
  • Kidstennis
  • Jeugd Interclub
Jeugd Verantwoordelijke jurgen@tennisclub-sportiva.be
4 Chris Matthijs
  • Verhuur terreinen
  • Clubtornooien
  • Start To Tennis
Uitbater Cafetaria chris@tennisclub-sportiva.be
5 Filip Vercammen
  • Lidmaatschap Squash
  • GDPR
Squash Verantwoordelijke en Juridisch adviseur filip@tennisclub-sportiva.be
6 Michel Beutels
  • Betalingen
  • Onderhoud terreinen
Penningmeester en Onderhoud terreinen michel@tennisclub-sportiva.be